logo gora
logo dol

Statystyki

unia europejska logo

wezwanie

serwisy mapowe

epuap

mdr

profilaktyka

eko patrol

zagninieni w warszawie

na paluchu

19115

bip logo

raporty

poznaj sm

 bezpieczna warszawianka 1Niespełna 2 godziny wystarczyły, by zapełniła się lista chętnych na kurs samoobrony „Bezpieczna warszawianka", który ruszy już 2 października i potrwa do grudnia. Panie, którym nie udało się zapisać na zajęcia, zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach, o których będziemy informować na bieżąco. 

jazda na bombachSprawcę pobicia ciemnoskórego Holendra na Parkingowej ujął patrol Straży Miejskiej.

2017 09 uno bemowo 5Przy Powstańców Śląskich stał wrak fiata. Oddział Ochrony Środowiska doprowadził do jego usunięcia.

strażnik miejski archiwum SM86-letni mieszkaniec Ursusa przez kilka dni błąkał się po stolicy. Strażnicy miejscy odnaleźli mężczyznę na Gocławiu.

Radiowoz40-letni mężczyzna przechodził przez tory w miejscu niewyznaczonym. Interweniowali funkcjonariusze. Ujęty mężczyzna był poszukiwany. Został przewieziony do aresztu.

2017 09 pikniki kolej 01Straż Miejska nie odmawia swojego udziału w przedsięwzięciach integracyjnych, promując bezpieczeństwo. Dobrą okazją ku temu są wszelkie pikniki sąsiedzkie czy inne imprezy plenerowe.

2017 09 derkacz bialolekaRanny derkacz znalazł schronienie pomiędzy gałęziami tui na jednej z prywatnych posesji przy ul. Zbożowej na Białołęce. Interweniował Ekopatrol. Ptak trafił pod opiekę specjalistów z Ptasiego Azylu.

 

g 1 g 2 g 3 g 4 g 5 g 6 g 7
g 1 g 2 g 3 g 4 g 5 g 6 g 7
stopka